اخباراخبار انجمن

اولین سمپوزیوم بین‌المللی استارتاپ ها و نوآوری‌های ورزشی

دی‌ماه سال جاری برگزار می‌شود
اولین سمپوزیوم بین‌المللی استارتاپ ها و نوآوری‌های ورزشی
فدراسیون ووشو جمهوری اسلامی ایران با همکاری پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی و انجمن صنعت ورزش سمپوزیوم بین‌المللی استارتاپ ها و نوآوری‌های ورزشی را برگزار می‌کند
به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی، این سمپوزیوم که به میزبانی فدراسیون ووشو در تاریخ 23 دی‌ماه انجام خواهد شد، در بخش اول موانع و راهکارهای توسعه استارت آپ های ورزشی در سطح ملی و بین‌المللی توسط صاحب‌نظران داخلی و خارجی فضای اکوسیستم استارتاپی ورزش برای علاقه‌مندان و فعالان این حیطه ارائه می‌شود.
بر اساس این گزارش، به دنبال فراخوان ارائه‌شده توسط فدراسیون ووشو جمهوری اسلامی ایران، استارت‌آپ‌ها و کسب‌وکارهای ورزشی مرتبط با ورزش ووشو می‌توانند ایده‌ها و پروژه‌ای خود را در قالب فایل بیزینس مدل و همچنین درخواست حمایت‌های مورد نیاز تا تاریخ 1400/10/10 به پست الکترونیکی به نشانی: iran_wushu_federation@yahoo.com ارسال نمایند.
در بخش دوم ایده‌ها و پروژها در کارگروه ویژه بررسی‌شده و استارت آپ های منتخب رویداد معرفی خواهند شد و به ارائه برنامه موردنظر خود خواهند پرداخت.
فدراسیون ووشو سعی دارد در این رویداد ضمن بررسی علمی و آکادمیک موضوع نوآوری‌های ورزشی، گامی عملی در راستای شعار سال «تولید، رفع موانع و پشتیبانی‌ها» پرداخته و زمینه‌های حضور ایده‌ها و نوآوری‌های جدید را در فدراسیون ووشو فراهم نماید.

لینک خبر : isti.ir/Z8Ds

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا